Krakow, Poland & Europe Tour Operator
Telefon
0048 12 633 65 56 (9-17)
0048 502 53 54 58

Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy na każde zapytanie w przeciągu 48 godzin.

Pola są wymagane*

Opinie i nagrody

Ania Ł., 4.06.2012

Witam

Na początku chciałam podziękować za organizację tej Pielgrzymki. Jestem bardzo zadowolona :) Pogoda idealna, warunki w hotelach przyzwoite (no może hotel pod Rzymem pozostawiał troszkę do życzenia, ale to takie drobne "ale"), jedzenie w moim guście :)

Wyrazy uznania i podziękowania za szczęśliwą podróż także dla obu Panów kierowców - dzięki Ich umiejętnościom i wstawiennictwu, opiece św. Krzysztofa mogliśmy dotrzeć na miejsce i wrócić cało i zdrowo.

Atmosfera super i czas spędzony w miłym towarzystwie (pozwoliło mi to poznać wielu fajnych, wartościowych ludzi), po drodze mieliśmy wiele atrakcji. Program był bardzo bogaty, czasami dokuczało zmęczenie (ale decydując się na tego typu wyjazd - trzeba się z tym liczyć, takie jest przynajmniej moje zdanie). Pewnie dotrą do Pana opinie od zawiedzionych uczestników, że nie zobaczyli tego czy tamtego, czy za mało czasu było na zwiedzanie tego lub innego zabytku, ale moje zdanie jest takie, że nie sposób zobaczyć wszystkiego na raz. A może jest to okazja, żeby np. następnym razem wybrać się np. na 5 dni do samego Rzymu i na spokojnie poświęcić się zwiedzaniu Wiecznego Miasta i Watykanu. Zobaczyliśmy naprawdę dużo i wydaje mi się, że przynajmniej znaczna część uczestników dostrzegła Państwa wysiłek włożony w organizację wyjazdu (wszystko dopięte na ostatni guzik, pozwolenia na wjazdy do miast, rezerwacje biletów do muzeów, przewodnicy z olbrzymią wiedzą itd.- nie musieliśmy na nic czekać).

Również wielkie podziękowania za opiekę duchową dla Księdza Mariusza i kierownictwo pilota (Pana Tomka) - na poziomie i nie mam nic do zarzucenia (bardzo podobało mi się, że zarówno Pan Tomasz, jak i Ksiądz podzielili sie z nami informacjami/ciekawostkami na temat zwykłego życia, funkcjonowania Włochów).

Podsumowując: jestem b. zadowolona i cieszę się, że właśnie w taki sposób mogłam spędzić majowy weekend w tym roku, a dodatkowo ze swej strony dodam, że przy najbliższej okazji polecę Państwa biuro.

Pozdrawiam

Powrót